Při nákupu nad 899 Kč máte dopravu po České republice zdarma.

Náš příběh

 

     

Tradice a kvalita od roku 1989...

Vstupte do světa MIRA MAR, kde se historie setkává s inovacemi a láska k našim čtyřnohým přátelům vytváří nezapomenutelný příběh. Začalo to v roce 1989, kdy Jan Folk založil tuto rodinnou firmu s vizí výroby lepených akvárií. Ale od té doby jsme prošli ohromnou transformací.

V roce 1991 jsme otevřeli novou kapitolu, začali jsme importovat kvalitní krmiva a chovatelské pomůcky a také vyrábět antiparazitní obojky, spreje a šampony pro pohodu vašich chlupatých společníků. Ale to byl jen začátek našeho příběhu.

Teprve v roce 1998 jsme objevili to pravé. Začali jsme vyrábět ty nejlahodnější pochoutky pro Vaše psí parťáky. To byl náš průlomový okamžik. Od roku 2000 jsme se vyšvihli mezi špičkové hráče v odvětví. Specializujeme se na výrobu kvalitních pochoutek pod naší značkou Bow Wow a dalšími obchodními značkami. S nekonečným elánem inovujeme naše receptury a držíme krok s aktuálními trendy ve výživě zvířat.

Jsme moderní společnost s dynamickým týmem, kde práce není povinností, ale vášní. Jsme hrdí na to, co děláme - vyrábíme a prodáváme kvalitní české výrobky, které nejen lákají, ale zároveň překvapí svoji kvalitou za příjemnou cenu.

Vítejte ve světě MIRA MAR, kde váš mazlíček není jen zvíře, ale neodmyslitelná součást rodiny.

Řízení jakosti

  • HACCP certifikát - Společnost je pod stálým veterinárním dohledem. HACCP – systém analýzy rizik a stanovení kritických kontrolních bodů (Hazard Analysis and Critical Control Points, HACCP)  je jedním ze základních nástrojů, jak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost krmiv. Certifikace systému HACCP je prokazatelným potvrzením funkčnosti a efektivity zavedeného systému HACCP.
  • Naše společnost dodržuje legislativní nařízení ES a je certifikována podle přísných kvalitativních kritérií norem ISO a HACCP. Systém řízení jakosti se odráží ve všech stupních činnosti společnosti, od zadávání objednávek a příjmu surovin, až po vyskladňování hotových produktů.
  • Technologie - Moderní technologie závodu a jejich kontinuální inovace zaručují vysokou kvalitu vyráběných produktů.

 

Naše aktivity

  • Pravidelně se s námi můžete potkat na našem stánku během veletrhu Interzoo v Norimberku. Nejbližší termín události je od 7.5. do 10.5.2024.
  • V roce 2023 jsme s hrdostí prezentovali naši firmu na veletrhu Zoopark International v Bologni pod záštitou CzechTrade.
  • Podpora psích výstav, závodů a útulků je pro nás samozřejmostí.
  • Finančně přispíváme na provoz ÚSP Zahrada. (https://www.zahrada-pss.cz/)